Servis bežiek

Prečo bežecké lyže servisovať?

Každé bežky potrebujú pravidelný servis sklznice, dôležité je jej šetrné prerovnanie, prípadne oprava škrabancov a kvalitné voskovanie. Po sezóne je ideálne bežky zakonzervovať voskom, aby sklznica nevyschla a bola stále pružná, čím sa predĺži ich životnosť.

Bežkovanie

Prečo bežecké lyže servisovať pri nás?

Iba správne nastavené viazanie, dobre udržiavaná sklznica a profesionálne voskovaním vám môžu ponúknuť ten najlepší zážitok z bežkovania a bezpečný návrat domov. Náš servis vám ponúka:

  • Modernú dielňu
  • Profesionálny tím
  • Férovú cenu
  • Expresnú podporu
  • Garanciu

Ako postupovať?

Volajte 0903 706 222, píšte info@centralservis.sk, ale hlavne sa u nás na Pezinskej 51 v Senci zastavte.

Prineste nám vaše bežky priamo do servisu na Pezinskú 51 v Senci. Keď budeme vedieť vašu predstavu o servisnom úkone, dohodneme si postup, cenu a termín odovzdania. Ak žiadnu predstavu nemáte, radi vám poskytneme komplexné informácie, aby ste sa vedeli sami rozhodnúť.

Ak to bude v tej chvíli možné, pustíme sa hneď do práce a vy môžte počkať pri čaji alebo káve v našom servise. Ak bude servisný úkon zložitejší, radi vám vaše lyže odovzdáme na dohodnutý termín, o čom vás budeme informovať dohodnutým spôsobom (Mobil, SMS, E-mail). 

Ak ste boli s našimi službami spokojný, budeme radi, keď o nás poviete svojim blízkym. Radi sa postaráme o bežky aj  im.

Napíšte nám

[contact-form-7 id="6" title="Kontaktný formulár 1"]