Servis lyžiarok a boot fitting

Prečo lyžiarky servisovať?

Pri lyžovaní, snowboardovaní, skialpovaní alebo bežkovaní sa môže ľahko stať, že vaša lyžiarka príde o svoju funkčnosť, či už pri páde alebo na základe veku (opotrebovanie materiálu). Pred tým, ako sa rozhodnete na kúpu nových lyžiarok, príďte sa poradiť s nami. Pokúsime sa vašu lyžiarku opraviť, a tak zabezpečiť jej pôvodnú funkciu.

Boot fitting

Aj keď vaša lyžiarka plní funkciu, na ktorú bola vyrobená, možno vám jednoducho nesedí. V obchode si síce lyžiarky vyskúšate, ale po skutočnej skúške na snehu sa môže stať, že je niekde problém. Komfort nohy v lyžiarke je základom akéhokoľvek zimného športu, a preto vám prinášame riešenie. Korekcia lyžiarky na mieru (tzv. boot fitting) nám umožňuje riešiť problémy zákazníka podľa potreby, komfortu a zadania.

Lyžiarka Salomon

Prečo lyžiarky servisovať pri nás?

Len správne nastavená lyžiarka a kvalitný servis vám môže ponúknuť ten najlepší zážitok z lyžovania, snowboardovania, skialpingu, či bežkovania a poskytnúť bezpečný návrat domov. Náš servis vám ponúka:

  • Modernú dielňu
  • Profesionálny tím
  • Férovú cenu
  • Expresnú podporu
  • Garanciu

Ako postupovať?

Volajte 0903 706 222, píšte info@centralservis.sk, ale hlavne sa u nás na Pezinskej 51 v Senci zastavte.

Prineste nám vaše lyžiarky priamo do servisu na Pezinskú 51 v Senci. Keď budeme vedieť vašu predstavu o servisnom úkone, dohodneme si postup, cenu a termín odovzdania. Ak žiadnu predstavu nemáte, radi vám poskytneme komplexné informácie, aby ste sa vedeli sami rozhodnúť.

Ak to bude v tej chvíli možné, pustíme sa hneď do práce a vy môžte počkať pri čaji alebo káve v našom servise. Ak bude servisný úkon zložitejší, radi vám vaše lyžiarky odovzdáme na dohodnutý termín, o čom vás budeme informovať dohodnutým spôsobom (Mobil, SMS, E-mail). 

Ak ste boli s našimi službami spokojný, budeme radi, keď o nás poviete svojim blízkym. Radi sa postaráme o lyžiarky aj  im.

Napíšte nám

[contact-form-7 id="6" title="Kontaktný formulár 1"]